0

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a grafickým studiím jsme schopni vytisknout, adjustovat a zarámovat velkofomárotvé snímky. Realizujeme také návrhy výzboby kanceláří a firem.

Vše tiskneme ve špičkové kvalitě na značkové materiály na tiskárně HP Designjet Z9ps. Pro podrobnosti a případnou nabídku nás prosím kontaktujte.Umíme toho hodně


• Zakázkové rámování
• Tisk na míru
• Velkoformátový tisk
• Laminování a kašírování
• Grafické práce
• Návrhy výzdoby interiérů

více o našich službách

Reference a recenze


• Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni
• Ukázky našich prací najdete zde

reference

Poštovné, platba, dodání


• Základní poštovné činí 99 Kč
• Platba převodem nebo kartou sleva 2 %
• Platba dobírkou - příplatek 42 Kč

Dodací doba tisků, které jsou skladem je dva pracovní dny. Rámování a úprava obrazů je individuální řešení a žádá si nějaký čas - pokud obraz tiskneme, je to deset dní, jinak je to orientačně až měsíc.

detaily

Kontakty


OBRAZYNAMIRU.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno

email: obchod@obrazynamiru.cz
telefon: +420 608 969 108

detaily
Obrazy na míru Naše služby a reference Poštovné, platba, dodání Kontakt
nakupujte
bezpečně
o nás
kontakt
0 ks
0 Kč
NABÍDKA
Obrazy na míru
AUTOR
Bluemner, Oscar
MOTIV
všechny motivy
SMĚR
Moderní autoři
BARVA
všechny barvy
POMĚR STRAN
vše
VYHLEDÁVÁNÍ AUTORŮ
všichni autoři [1124]Výsledky vyhledávání odpovídají filtru zvolenému v ostatních záložkách!

Oblíbení autoři


Kandinsky, W. [143]Schiele, Egon [119]Ancher, Anna [7]Anglická škola (20. století) [40]Autor neznámý [1]Backer, Jacob Adriaensz [2]Ban, Magdoln [35]Barbosa, Dario Villares [1]Bastida, Joaquín Sorolla [1]Bloch, Albert [1]Bluemner, Oscar [3]Booker, Brenda Brin [6]Bootman, Coli [9]Brate, Fanny [1]Brintle, Patrici [27]Bunny, Rupert [1]Cederström, Gustaf [1]Chagall, Marc [2]Coolidge, Cassius Marcellus [3]Davies, Arthur Bowen [2]Deakin, Jan [16]Denis, Maurice [86]Doctor, Peter John [2]Doesburg, Theo van [1]Eggeling, Viking [3]Fischer, Paul Gustav [4]Gertler, Mark [1]Giersing, Harald [1]Gilbert, Victor Gabriel [7]Gill, Colin [1]Golla, Elle [12]Gončarovová, Natalia S. [1]Gosé, Francesco Xavier [1]Grosvalds, Jāzeps [5]Gsell, Henry Alfred [1]Halonen, Pekka [7]Hartley, Marsden [3]Herter, Albert [1]Hilma af Klint [6]Hoecker, Paul [1]Holsöe, Carl [11]Hundertwasser, F. [1]Ilsted, Peter [2]Ireland, William [79]Isakson, Karl [4]Joesephson, Ernst [1]Kahlo, Frida [1]Kanda, Petr [7]
    ...
Němec Oscar Bluemner (1867-1938) se k malířství se dostal až později. Svou kariéru začal studiem architektury a designu v Berlíně. Teprve až když v roce 1904 odjel do Chicaga začal objevovat svůj malířský talent. Architekturou se živil dalších devět let. Projektoval rodinné domy. Objevoval spojení barev a emocí. Tuto svou barevnou teorii promítal do svých abstraktních krajin, které mají za cíl vyvolat v divákovi emoce (Večerní tóny). Bluemner se postupně zdokonalil ve všech možných druzích malby. V pozdějších pracích kladl dúraz na přírodu a přírodní síly. V roce 1930 pracoval v projektu, kde měl za úkol promítat hudební skladby, propojené s Freudovou teorii nevědomí, na plátno. Výsledkem však bylo, že se Bluemner dostával do čím dál ětších depresí, až nakonec v roce 1938 spáchal sebevraždu. Oscar Bluemner je však za svůj celoživotní přínos vysoce uznávaným americkým modernistou modernista.

Old Canal Port

Obraz na míru
od 514 Kč

Pomeranče

Obraz na míru
od 511 Kč

Večerní tóny

Obraz na míru
od 507 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH