0

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a grafickým studiím jsme schopni vytisknout, adjustovat a zarámovat velkofomárotvé snímky. Realizujeme také návrhy výzboby kanceláří a firem.

Vše tiskneme ve špičkové kvalitě na značkové materiály na tiskárně HP Designjet Z9ps. Pro podrobnosti a případnou nabídku nás prosím kontaktujte.Umíme toho hodně


• Zakázkové rámování
• Tisk na míru
• Velkoformátový tisk
• Laminování a kašírování
• Grafické práce
• Návrhy výzdoby interiérů

více o našich službách

Reference a recenze


• Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni
• Ukázky našich prací najdete zde

reference

Poštovné, platba, dodání


• Základní poštovné činí 99 Kč
• Platba dobírkou - příplatek 129 Kč

Dodací doba tisků, které jsou skladem je dva pracovní dny. Rámování a úprava obrazů je individuální řešení a žádá si nějaký čas - obvykle je to deset dní.

detaily

Kontakty


OBRAZYNAMIRU.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno

email: obchod@obrazynamiru.cz
telefon: +420 777 445 603 (po-pá, 9-18)

detaily
Obrazy na míru Naše služby a reference Poštovné, platba, dodání Kontakt
nakupujte
bezpečně
o nás
kontakt
0 ks
0 Kč

Nákupní rádce

Vybrat si můžete z několika provedení:

Tisk na matný papír


Reprodukci vytiskneme v České republice na špičkové 9inkoustové tiskárně HP Z9+ na matný papír HP Matte Litho-realistic o gramáži 270 g/m2. Vybrat si můžete libovolný rozměr s přesností na 1 cm. K rozměru motivu je přidán okraj 5 cm po celém obvodu. Fotografie tiskneme na lesklý fotopapír HP o gramáži 210 g/m2. Na použité inkousty je záruka až 200 let.

Vhodné jako: pěkný dárek, pro vložení pod sklo / do Euro-clipu nebo chcete-li si tisk zarámovat sami u Vašeho rámaře.

Dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Zvětšit Zvětšit

Umělecký papír


Vybraný obraz vytiskneme na nádherný texturovaný papír o gramáži 240g/m2 fy Fomei. Tiskneme na špičkovém 9inkoustovém plotru HP Z9+. K motivu přidáváme 5 cm široký bílý okraj. Tisk na uměleckém papíru je možné vložit do rámu s paspartou a akrylátovým sklem.

Vybrat si můžete libovolný rozměr a volit jej s přesností 1 cm.

Dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Nenapnuté plátno


Obraz vám vytiskneme na značkové malířské plátno HP Artist Matte Canvas (380 g/m2). Tiskneme na špičkové 9inkoustové tiskárně HP Z9+ s kvalitními inkousty se zárukou 200 let. K motivu standardně přidáváme 5 cm okraj, jehož šířku můžete za příplatek zvětšit.

Vhodné pro: další podlepování a rámování.

Dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Zvětšit Zvětšit

Plátno napnuté na rám


Obraz vám vytiskneme vytiskneme na značkové malířské plátno HP Artist Matte Canvas (380 g/m2). Tiskneme na špičkové 9inkoustové tiskárně HP Z9+ s kvalitními inkousty se zárukou 200 let. Poté jej napneme na tzv. blind rám. Rám je vyroben z vyschlého borovicového dřeva (kvůli případnému zkroucení) a je plátnem plně schován. Obraz můžete rovnou zavěsit na stěnu, bez jakéhokoliv dalšího rámování.

Motiv nezahýbáme za hranu rámu, neradi bychom porušovali promyšlenou kompozici obrazu.

Standardně, pokud je to možné, motiv ozrcadlíme podél svislého a vodorovného okraje obrazu. Z čelního pohledu tak vidíte celý motiv, z boku ozrcadlenou část:

Zvětšit Zvětšit
Jde o pracný postup, ale považujeme jej za nejlepší. V případě, že jej použít nelze, např. z důvodu, že na okraji obrazu je obličej, necháme boční část obrazu bílou nebo jej potiskneme vámi zvolenou barvou.

Vhodné pro: zákazníky, kteří chtějí mít obraz kompletní a bez dalších starostí.

Dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Zvětšit Zvětšit

Lesklé plátno napnuté na rám


Obraz vám vytiskneme vytiskneme na balvněné plátno Fomei Canvas Gloss o gramaži 390 g/m2. Toto plátno je umělecké plátno o výjimečné houževnatosti a otěruodolnosti. Disponuje excelentním barvovým gamutem a extra ostrou kresbou. Lesklý povrch zlepšuje kontrast a podání barev. Tiskneme na špičkové 9inkoustové tiskárně HP Z9+ s kvalitními inkousty se zárukou 200 let.

Poté jej napneme na tzv. blind rám. Rám je vyroben z vyschlého borovicového dřeva (kvůli případnému zkroucení) a je plátnem plně schován. Obraz můžete rovnou zavěsit na stěnu, bez jakéhokoliv dalšího rámování.

Motiv nezahýbáme za hranu rámu, neradi bychom porušovali promyšlenou kompozici obrazu.

Standardně, pokud je to možné, motiv ozrcadlíme podél svislého a vodorovného okraje obrazu. Z čelního pohledu tak vidíte celý motiv, z boku ozrcadlenou část:

Zvětšit Zvětšit
Jde o pracný postup, ale považujeme jej za nejlepší. V případě, že jej použít nelze, např. z důvodu, že na okraji obrazu je obličej, necháme boční část obrazu bílou nebo jej potiskneme vámi zvolenou barvou.

Vhodné pro: zákazníky, kteří chtějí mít obraz kompletní a bez dalších starostí.

Dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Zvětšit Zvětšit

Barytový papír


Obraz vám vytiskneme na prémiový papír Hahnemühle FineArt Baryta o gramáži 325g/m2.

Je to přirozeně zářivě bílý papír s velkou barevnou hloubkou, sytou černou a výraznými kontrasty. Krásný a měkký na dotyk. Nejlepší materiál v naší nabídce. Jasně viditelná, vynikající plstěná struktura, vysoce lesklá prémiová inkoustová povrchová úprava pro vynikající výsledky tisku, bez kyselin a ligninu, muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí.

Firma Hahnemühle je špičkou oboru velkoformátových materiálů. Její materiály nabízejí záruku muzealní kvality a mají příslušné archivační a muzeální atesty pro trvanlivost a stálobarevnost.

Vhodné pro: další paspartování a rámování.

Dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Zvětšit Zvětšit

Podrobnosti o službě Tisk na přání

Pro službu Tisk na přání používáme nejmodernější tiskárnu HP Designjet Z90ps určenou pro tisk těch nejkvalitnějších reprodukcí a fotografií. Tiskárna používá inkoust HP Vivid Photo s garantovanou stálobarevností 200 let, techologie HP Pixel control zlepšuje barevný rozsah a plynulé přechody.

Na základě individuální nabídky jsme schopni vám zajistit tisk jakýchkoliv motivů, na všechny dostupné materiály do šířky 1060 mm a za příjemných cenových podmínek. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, pečlivě a flexibilně. V případě dotazů nám napište email, zavolejte nebo nás navštivte v naší provozovně.

Hledáte něco konkrétního?

Snažíme se o obrazech sbírat co nejvíce dostupných informací a použít je pro vyhledávání. Můžete hledat podle autora, případně podle motivu, uměleckého směru, orientace a barvy obrazu.
Názvy jsou nejčastěji v češtině (některé však také v angličtině) a hledání nemusí být zcela přesné.

Někdy také náš název obrazu nemusí odpovídat názvu, o kterém si myslíte, že je ten správný:-) Nespoléhejte, proto prosím na tlačítko Hledat. Monu Lisu ale přes něj najdete spolehlivě.

Nezajímá vás konkrétní motiv?

Pak tu pro Vás máme třídění a filtry podle převažující barvy, tvaru obrazu, apod. Vyfiltrujte si jenom žluté obrazy. Nebo obrazy do čtverce.

Máte strach, že se vám obraz nebude líbit?

Někteří zákazníci maji obavu, že zakoupený obraz se nebude hodit do jejich interiéru, nebo, že v reálu nebude odpovídat tomu, co vidí na monitoru. Za 15 let na trhu jsme udělali velký kus práce, abychom pomohli tyto obavy rozptýlit. Věříme, že se nám to daří, neboť počet vrácených obrazů netvoří ani 1 % objednávek.


Přesto nabízíme několik rad:


• Změřte si šířku a výšku plochy pro obraz a podle toho vybírejte rozměr. Každý obraz potřebuje prostor okolo sebe, zvláště je-li v silném rámu.
• Promyslete barvy motivu a rámu - měly by se doplňovat a ladit s interiérem. Výrazné barvy by se měly na obraze a v interiéru opakovat. Pokud to zajistit nelze, je další možností neutrální barva rámu (např. černá, šedá nebo přírodní, nemořené dřevo).
• Využijte všech možností našeho webu. Můžete si zvolit barvu stěny za obrazem a zkombinovat si rám a motiv se stěnou. Můžete si také vyfotografovat pokoj, fotografii nahrát na web a obraz si umístit přímo do svého pokoje.
• Pokud se vám nezdají barvy motivu Tisku na přání, můžete si před tiskem napsat o náhled tiskových dat. Rádi vám je zašleme. Pravděpodobnost, že se vám tisk poté nebude líbit je pak již zcela zanedbatelná.
• Prostudujte si sekci věnovanou popisu provedení. Detailně jsou zde popsána jednotlivá provedení spolu s fotografiemi. Pomůže vám to představit si výsledný produkt.
Přijďte se za námi podívat. Vše vám rádi ukážeme a předvedeme

Naše zásady:

• Rádi vám s čímkoliv pomůžeme.
• V náhledech se snažíme o maximální věrnost a přesnost.
• Platí, že co vidíte, také dostanete (zejména co se týče bílých okrajů tisků, hran napnutých pláten, atd.).
• K našim obrazům přistupujeme individuálně a na zakázku - můžeme tak hodně věcí ovlivnit a změnit. Nic nedovážíme, vše vyrábíme a rámujeme zde v ČR.
• Platí naše firemní politika Nakupujte bezpečně: obraz můžete samozřejmě vrátit a pokud budete chtít, zajistíme i jeho odvoz zpět. Poštovné platit nemusíte.